fbpx

PŘEDEVŠÍM

KVALITA

VÝJIMEČNÁ KVALITA

Svým spotřebitelům dodáváme výrobky té nejvyšší kvality. Velice dbáme na to, aby celý výrobní proces, včetně balení přípravků a jejich následné expedice, probíhal dle nejvyšších standardů a schválených postupů.

¤

Používáme suroviny, které předem velice pečlivě vybíráme, vždy s ohledem na jejich užitné vlastnosti. Důkladná kontrola a laboratorní analýza je zárukou jejich čistoty a účinnosti.

¤

Vaše spokojenost je naším cílem. Budeme se vždy snažit poskytovat ty nejlepší služby v oblasti péče o zdraví, chceme dodávat pouze kvalitní a účinné výrobky. Přání našich zákazníků jsou pro nás určující.

Přírodní a nenávykové

Přípravky obsahují přírodní suroviny, jež jsou organismem velice dobře přijímány. Účinné látky jsou zdraví prospěšné a nevzniká u nich návyková závislost.

Testovány v odborných laboratořích

Produkty procházejí náročnými testy, během kterých se zjišťuje obsah těžkých kovů a výskyt mikroorganismů. Výsledky testování trvale prokazují bezpečnost a naprostou nezávadnost našich přípravků.

Výroba v souladu s HACCP

HACCP je systém stanovení kritických kontrolních bodů, sloužící k zajištění kvality a zdravotní nezávadnosti přípravků během činností souvisejících s výrobou, zpracováním, skladováním, manipulací a přepravou.

Výstupní kontrola

Každý dokončený výrobek prochází důkladnou výstupní kontrolou a laboratorním prověřením. Poměřují se senzorické a mechanické vlastnosti, analyzuje se obsah aktivních látek, kontroluje se obal výrobku.

Bez vedlejších účinků

Přípravky pomáhají řešit zdravotní obtíže a mohou pozitivně ovlivnit zdravotní stav. K organismu jsou šetrné a nevykazují žádné vedlejší účinky, tak jako tomu bývá v případě léčiv.

Vysoce koncentrované extrakty

Používáme extrakty a suroviny s vysokou koncentrací aktivních látek. Naše přípravky díky tomu dosahují vysokou účinnost, silnější extrakty navíc umožňují snížit denní dávkování.

Vstupní kontrola

Všechny suroviny používané v našich přípravcích procházejí přísnou vstupní kontrolou a laboratorní analýzou. Jednotlivé vzorky jsou uchovávány a opětovně kontrolovány v čase.

Spokojení zákazníci

Naším cílem je spokojenost zákazníků, vše co děláme je směřováno k uspokojení jejich potřeb. Stálí zákazníci jsou důkazem kvality našich přípravků, své služby postupně rozšiřujeme i do regionů mimo ČR.