fbpx

AVANSO

partner Vašeho zdraví

AVANSO JE SPOLEČNOST PŮSOBÍCÍ V OBLASTI DOPLŇKŮ STRAVY, ZDRAVÉ VÝŽIVY A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU.

¤

NAŠE VÝROBKY ODPOVÍDAJÍ NEJNOVĚJŠÍM TRENDŮM A JSOU VYTVÁŘENY VE SPOLUPRÁCI S RENOMOVANÝMI ODBORNÍKY Z OBLASTI VĚDY, VÝZKUMU, MARKETINGU, FARMACIE A ZDRAVÉ VÝŽIVY. NAŠIM CÍLEM A POSLÁNÍM JE POSKYTOVAT TY NEJLEPŠÍ MOŽNÉ SLUŽBY A PŘINÁŠET VÁM, NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM, TA NEJLEPŠÍ A NEJEFEKTIVNĚJŠÍ ŘEŠENÍ V OBLASTI PÉČE O ZDRAVÍ.

¤

NAŠE DLOUHODOBÉ ZKUŠENOSTI V OBORU, OPŘENÉ O SPOLUPRÁCI S VÝZNAMNÝMI PROFESIONÁLY Z OBLASTI ZDRAVOTNICTVÍ, NÁM POSKYTUJÍ DOSTATEK PŘEDPOKLADŮ PRO ÚSPĚŠNÉ NAPLNĚNÍ NAŠÍ MISE.

¤

ZOHLEDNĚNÍ INDIVIDUÁLNÍCH POTŘEB SPOTŘEBITELŮ, VĚDECKÝ PŘÍSTUP A VÝVOJ PŘÍPRAVKŮ NA ZÁKLADĚ PROKÁZANÝCH ÚČINKŮ JEDNOTLIVÝCH KOMPONENT, NÁKUP TĚCH NEJČISTŠÍCH PŘÍRODNÍCH SUROVIN A NÁSLEDNÁ VÝROBA DLE STANDARD GMP, PRŮBĚŽNÁ KONTROLA KVALITY PO CELÉ DRÁZE VÝROBNÍHO A SKLADOVACÍHO PROCESU, SPOLU S INDIVIDUÁLNÍM PŘÍSTUPEM KE KLIENTŮM A VYSOCE KVALIFIKOVANÝM SERVISEM – TO JSOU ATRIBUTY KTERÉ JSOU NAŠIMI ZÁKAZNÍKY VYŽADOVÁNY A KTERÉ JIM TAKÉ STANDARDNĚ A PLNOHODNOTNĚ NABÍZÍME.

¤

AVANSO JE FIRMOU SE SILNOU ORIENTACÍ NA SPOTŘEBITELE A NA JEHO POŽADAVKY. VŠE CO DĚLÁME, SMĚŘUJEME K USPOKOJENÍ I TĚCH NEJNÁROČNĚJŠÍCH POTŘEB NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ.

Zdravé Vysoce Kvalitní Přípravky

Nadčasové přípravky

Avanso mění způsob péče o zdraví. Naše vyjímečné a vysoce kvalitní produkty si zajisté získají Vaši důvěru, proto věříme, že se stanete jejich stálým fanouškem. Vaši důvěru nezklamou.

Klíčové Prvky

Avanso nabízí řadu skvělých a zdravých produktů, další se pro Vás připravují. Vyberte si svůj přípravek, vyhovující Vaším potřebám a požadavkům. Věříme, že oceníte jeho účinnost a kvalitu.

Zacílení Na Zákazníky

Přípravky Avanso jsou zdravé. Byly navrženy tak, aby splňovaly nejrůznější potřeby našich zákazníků. Bez ohledu na to kolik je Vám let, přípravky Avanso jsou pro Vás tím nejlepším řešením.

Strategie

Avanso je zde pro Vás. Můžete být v klidu s vědomím, že náš tým bude  pro Vás i nadále vyvíjet a vylepšovat produktové portfolio. Navrhujeme a vyrábíme pro Vás zdravé a účinné přípravky.

Přírodní suroviny
Svým zákazníkům přinášíme výrobky té nejvyšší kvality, založené na přírodních surovinách. Každá surovina je velice pečlivě kontrolována, své dodavatele vybíráme dle těch nejpřísnějších kritérií.
Pokročilá technologie
Využíváme těch nejmodernějších technologií, díky kterým se zpracované účinné látky v organismu mnohem lépe vstřebávají, což nám umožňuje snížit dávkování a zatížení trávicího traktu.
Garance kvality
Kvalitu procesů máme pod kontrolou, od výběru surovin až po dodání finálního přípravku Vašich rukou. Kvalita je hlavním parametrem našich přípravků, záleží nám na plné spokojenosti Vás, našich zákazníků.