fbpx

NADČASOVÁ

TECHNOLOGIE

TECHNOLOGIE KTERÁ UCHVÁTÍ

Produkty Avanso jsou vyráběny na moderních technologických zařízeních, odpovídajícím současným potřebám a vysokým nárokům na produkci kvalitních doplňků stravy.

¤

Snažíme se vždy hledět napřed a proto v oblasti technologie výroby jednotlivých přípravků využíváme inovatorské postupy a pokrokové trendy.

¤

Věda a výzkum jsou základem naší činnosti, naší snahou je vždy neustále zvyšovat kvalitu a účinnost aktivních látek a finálních výrobků.

MALÉ, ÚČINNÉ, PŘÍJEMNÉ

TABLETY
Tablety umožňují podat přesně odměřenou dávku účinné látky a patří mezi nejčastější formy při užívání léčiv či doplňků stravy. Výhodou tablet je jejich stabilita a komfortní aplikace pro spotřebitele. Velikost tablet vždy přizpůsobujeme potřebám snadného polykání.
MĚKKÉ TOBOLKY
Měkké želatinové tobolky umožňují efektivně maskovat nepříjemné chuti obsažených aktivních látek a zároveň je zajištěna jejich dobrá biologická dostupnost do organismu. Výhodou je vyšší stabilita před atmosférickými vlivy a menší spotřeba pomocných látek.
TVRDÉ TOBOLKY
Tvrdé želatinové tobolky jsou tvořeny ze dvou válcových částí, uvnitř tobolky se nacházejí aktivní látky. Tobolky disponují vysokou stabilitou, dobrou biologickou dostupností a výhodnými parametry pro spotřebitele. Příjemně se polykají a v organismu se dobře rozkládají.

UNICAPS

U vybraných přípravků využíváme nadčasových výrobních technologií jako například mikronizace, mikroenkapsulace, enkapsulace aktivních látek v tekuté, olejové nebo peletkové formě.

Tobolky vyráběné výše zmíněnou technologií nesou název UNICAPS, Pro spotřebitele přinášejí zcela novou hodnotu, poskytují mnohem vyšší tepapeutické účinky než je tomu u srovnatelných přípravků vyráběných standardním způsobem.

Tvrdé želatinové tobolky UNICAPS se vyznačují vysokou biologickou dostupností aktivních látek do organismu. Mají příjemný vzhled, tenčí stěnu, méně pomocných látek. Dle potřeby lze aplikovat aktivní látky s rychlým účinkem anebo naopak s pomalým uvolňováním.

VÝHODY TOBOLEK UNICAPS

Vylepšená stabilita

Hermeticky uzavřené tvrdé želatinové kapsule UNICAPS zpomalují oxidaci a zvyšují trvanlivost výrobku. Obal tobolky chrání vnitřní náplň před působením vnějších vlivů čímž se udržuje účinnost přípravku v čase. Látky použité k výrobě želatinové kapsle umožňují měnit bariérové vlastnosti kapslí podle naší potřeby. Kapsule UNICAPS výrazně zpomalují degradační procesy a zvyšují přirozenou trvanlivost a stabilitu aktivních látek.

Modifikované uvolňování

Kapsule UNICAPS dávájí možnost modifikovat uvolňování účinných látek podle našich potřeb. Tobolky s okamžitým uvolňováním jsou určeny zejména pro takové komponenty, které je potřeba dodat do těla v co nejkratším časovém intervalu. Na druhou stranu, doba uvolnění pelet nebo mikrotablet je pozvolnější, složky se uvolňují do těla postupně v průběhu času a působí po delší dobu.

Mikronizace účinných látek

Původní struktura aktivní látky je rozdrobena a zmenšena až na velikost několika mikrometrů, čímž látka mnohonásobně zvětší svůj povrch. Rozměry mikronů s enormním povrchem umožňují mnohem lepší biologickou vstřebatelnost aktivních částic a podstatně rychlejší nástup účinku. UNICAPS kapsle nabízejí rychlejší a vyšší absorpci a biologickou dostupnost účinných látek. Mikronizace umožňuje snížit dávkování a tím i zatížení trávicího traktu.

Vyšší vnímaná hodnota

UNICAPS kapsle mají vyšší vnímanou hodnotu než běžné tablety, kapsle nebo měkké želatinové tobolky.

Volba HPMC nebo želatinových kapslí

UNICAPS kapsle mohou být vyrobeny jak ze zvířecí želatiny, tak i z přírodního materiálu HPMC (hydroxypropyl-methylcelulóza).

Lepší vizuální přitažlivost

UNICAPS tobolky mají příjemný vzhled, vizuální parametr produktu se promítá do jeho vyšší vnímané hodnoty.

Menší kapsle

Tvrdé želatinové tobolky mají tenčí konstrukci stěny, což umožňuje obsažení většího množství aktivních látek v menší kapsli oproti poměrně tlustostěnné měkké želatinové kapslí.

Méně pomocných látek

UNICAPS kapsle nevyžadují žádná pojiva, mazadla, nebo změkčovadla jež se obvykle vyskytují u tablet, práškem plněných kapslí a měkkých želatinových kapslí.

Méně zápachu a méně podráždění

UNICAPS kapsle jsou dokonale hermeticky uzavřené, takže není cítit žádný zápach. Jejich užívání je pro spotřebitele příjemné, bez obav z možného podráždění sliznice či žaludku.